ARAÇ ÖZELLİKLERİ |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Şehiriçi (100) KM) | 4.7 lt |
| Şehir Dışı (100) KM) | 4.2 lt |
| Ortalama | 4.4 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 50 lt |
BOYUTLAR |
| Koltuk Sayısı | 5 Koltuk |
| Uzunluk | 4363 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1852 mm |
| Net Ağırlık | 1436 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 800 lt |
Kamyonet Araçlar