ARAÇ ÖZELLİKLERİ |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Şehiriçi (100) KM) | 0.0 lt |
| Şehir Dışı (100) KM) | 0.0 lt |
| Ortalama | 4.2 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 50 lt |
BOYUTLAR |
| Koltuk Sayısı | 5 Koltuk |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Net Ağırlık | 1240 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 520 lt |
Binek Araçlar