ARAÇ ÖZELLİKLERİ |
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Şehiriçi (100) KM) | 7.7 lt |
| Şehir Dışı (100) KM) | 4.6 lt |
| Ortalama | 5.7 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 45 lt |
BOYUTLAR |
| Koltuk Sayısı | 5 Koltuk |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Net Ağırlık | 1150 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 520 lt |
Binek Araçlar