ARAÇ ÖZELLİKLERİ |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Şehiriçi (100) KM) | 5.2 lt |
| Şehir Dışı (100) KM) | 3.8 lt |
| Ortalama | 4.3 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 45 lt |
BOYUTLAR |
| Koltuk Sayısı | 5 Koltuk |
| Uzunluk | 3864 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1721 mm |
| Net Ağırlık | 1257 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 356 lt |
Kamyonet Araçlar