ARAÇ ÖZELLİKLERİ |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Şehiriçi (100) KM) | 4.9 lt |
| Şehir Dışı (100) KM) | 3.9 lt |
| Ortalama | 4.3 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 50 lt |
BOYUTLAR |
| Koltuk Sayısı | 5 Koltuk |
| Uzunluk | 4442 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Net Ağırlık | 1090 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 506 lt |
Binek Araçlar